markízy
markízy
markíza-na-terasu
pergolová-markíza
markíza-s-konštrukciou
markízy-gennius
markízy-na-terasu
markíza-na-zimnú-záhradu
markízy-na-zimnú-záhradu
markíza-s-podopretím
Výsuvná-markíza
  • výstavisko nitra nábytok a bývanie 2014
  • markízy kazetové

MONTÁŽ MARKÍZ

Montáž markíz v našej réžií sú robené profesionálnym tímom, zabezpečujeme odborné poradenstvo, ktoré je na najvyššej úrovni. Máme v našich skladových zásobách všetky typy prvkov, kotiev, hmoždín a chemických mált, ktorými sa markízy uchytávajú do nosnej konštrukcie rodinného domu, alebo bytu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam nás na mieste montáže markíz nič neprekvapí. Máme nie len profesionálny tím, ale disponujeme aj profesionálnou výbavou, vďaka ktorej dokážeme s veľmi veľkou presnosťou montovať markízy do akéhokoľvek materiálu.

Toto je špičkové technické riešenie, kde je odbúraný tepelný most.Na miesto montáže prichádza vždy vyškolený tím s profesionálnou výbavou, akou je napr. nivelačný prístroj. Vďaka nivelačnému prístroju osádzame konzoly držiace markízu s presnosťou do 2 mm medzi jednotlivými konzolami. Táto presnosť je veľmi dôležitá nato, aby nosný profil markízy bol nielen funčný ale aj optický dokonalý.

kazetové-markízy
Spôsoby akými sa markíza montuje:
Vďaka klimatickým podmienkam sa na Slovensku všetky domy zatepľujú, preto sa musíme pri montáži markízy vysporiadať s touto prekážkou. Buď sa do zateplenia pod konzoly osádza drevený hranol, alebo zlepená preglejka. Druhou možnosťou je, že sa do zateplenia vyreže omnoho menší otvor a vloží sa tam hrubostenná duralová podložka, ktorá sa skracuje presne na požadovanú mieru.

pergolové-markízy
Kotvenie markízy sa vždy snažíme uskutočniť do betónového spevňujúceho venca, alebo betónovej stropnej dosky, kde sme si úplne istý že nedôjde k žiadnym problémom. Ak to nie je možné a je nutné kotviť markízu do porobetónu, alebo dutej dierovanej tehly, tak sa musí počet kotviacich konzol znásobiť. No ani znásobenie niekedy nepostačuje a musia sa v našej zámočníckej dielni vyzvárať medzistupňové markízové konzoly.

Montáž markíz vykonávame nielen firmám ale aj súkromným osobám, ktorí si markízu zabezpečili po vlastnej osi. Cena za montáž markízy je priamo úmerná od jej šírky a výsuvu, ako aj zateplenia. Priemerná cena zakúpená vo veľkoreťazcoch (čínsky výrobok) o rozmere 300x200 cm na panelový dom je 110 €.

markízy
markízy-na-terasu
markízy-kazetové
markízy
markíza-výsuvné-na-terasu
markíza-na-zimnú-zahradu
pergolová-markíza
markíza-kazetová-na-terasu
markíza-s-výsuvným-volánom
kazetová-markíza
kazetové-markízy
výsuvné-markízy
markíza-na-terasu
Copyright © 2010 - 2024. Všetky práva vyhradené.